Pracownik działu klejenia i frezowania Raamsdonksveer
Productie Nederlands, English Fulltime Vast contract, Uitzendwerk LBO Raamsdonksveer € 14,60 - € 16,50 Per uur

Czym zajmuje się dział klejenia i frezowania?

Twoim zadaniem jest przyklejanie arkuszy forniru do arkuszy płyty MDF/sklejki oraz czyste frezowanie lub piłowanie tych arkuszy. Przy użyciu nowoczesnych maszyn arkusze są przetwarzane, gdzie nakłada się górną/dolną warstwę i przepuszcza dalej przez maszynę. Płyty te są następnie frezowane lub cięte na czysto, również w pełni automatycznie.

  • Jesteś odpowiedzialny za zapewnienie odpowiedniej jakości poprzez prawidłowe ustawienie maszyn.
  •  Dbasz o porządek w dziale i w razie potrzeby przeprowadzasz drobne prace konserwacyjne.
  • Upewniasz się, że materiały eksploatacyjne są w magazynie i rejestrujesz/przetwarzasz zamówienia poprzez skanowanie w naszym systemie ERP.
  • Jeśli jesteś proaktywnym i niezależnym pracownikiem w bezsensownej firmie, to jesteś stworzony do tej pracy.

Obowiązki:
  • Krojenie/frezowanie/przycinanie arkuszy forniru
  • Czyszczenie maszyn
  • Drobna konserwacja maszyn
  • Produkcja zgodnie z harmonogramem

Profil:
  • Doświadczenie w przezbrajaniu i obsłudze maszyn do obróbki drewna
  • Znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Elastyczność i gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Proaktywność
  • Preferowane doświadczenie w branży obróbki drewna

Oferta:
  • Odpowiednie wynagrodzenie między €2400.- max €2800.- miesięcznie w zależności od wykształcenia/doświadczenia.
  • Praca na pełny etat
  • 37,75 godzin tygodniowo
  • 25 dni świątecznych + 8 dni wolnych
  • Standardowe godziny pracy od 8.00 do 16.30 (możliwość nadgodzin)
  • Szansa na stałe zatrudnienie.