Logistyka 32 godz/tygodniowo Gilze
Logistiek Nederlands, English Fulltime Uitzendwerk LBO Gilze € 13,05 - € 14,20 Per uur

Czy chcesz pracować tylko 32 godziny tygodniowo od poniedziałku do czwartku? Dołącz do nas!

Poszukujemy entuzjastycznego kadydata ds. logistyki do wzmocnienia naszego zespołu w Gilze. W tej roli będziesz odpowiedzialny za efektywne pakowanie i przygotowywanie do wysyłki paczek z czasopismami. Pracujesz od poniedziałku do czwartku, 32 godziny tygodniowo, z piątkiem jako dniem wolnym.

Opis stanowiska:

  • Pakowanie i przygotowywanie do wysyłki paczek z czasopismami.
  • Praca w godzinach popołudniowych/zmianowych.
  • Wymagane: certyfikat EPT.
  • Komunikacja w języku angielskim lub niderlandzkim.

Oferujemy:

  • Długotrwałe zatrudnienie z możliwością przejścia na bezpośrednią umowę z klientem po 6 miesiącach.
  • Wynagrodzenie w wysokości €13,05 za godzinę z dodatkiem 8,75% za pracę w godzinach popołudniowych.
  • Zwrot kosztów dojazdu.
  • Kameralne i przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwości rozwoju osobistego, w tym finansowanie kursów logistycznych.

Wymagania:

  • Wymagany certyfikat EPT.
  • Dostępność od poniedziałku do czwartku.
  • Doświadczenie w logistyce będzie dodatkowym atutem.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim lub niderlandzkim.

O kliencie:

Nasz klient, zlokalizowany niedaleko zjazdu na obrzeżach Gilze, słynie z kameralności i przyjaznej atmosfery pracy. Zachęcamy do rozwoju osobistego i wspieramy w uczestnictwie w kursach logistycznych w celu doskonalenia umiejętności.

Czy jesteś zmotywowanym specjalistą ds. logistyki, którego szukamy? Aplikuj teraz i dołącz do naszego rozwijającego się zespołu! Wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres recruitment@matchsupport.eu. Czekamy z niecierpliwością na Twoja aplikacje.

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.