Naprawa klimatyzacji samochodowych Waalwijk
Techniek, Technika Nederlands Fulltime Uitzendwerk LBO Waalwijk € 16 Per uur

O firmie:

Nasz klient dostarcza codziennie z magazynu w Waalwijk na całą Holandię: radiatory, grzejniki, chłodnice oleju, chłodnice międzychłodnicze, kondensatory, sprężarki, filtry/suszarki, parowniki i zawory rozprężne, zarówno do samochodów osobowych, ciężarówek, jak i maszyn budowlanych.

Opis stanowiska:

Poszukujemy specjalisty preferującego mieszkańca Waalwijk, do pracy przy naprawie klimatyzacji samochodowych. Nie wymagamy doświadczenia, ale oczekujemy zamiłowania do pracy technicznej.

Czas pracy to 40 godzin tygodniowo, od 8:30 do 17:30.

  • Wyciąganie klimatyzacji z pojazdów
  • Czyszczenie klimatyzacji wodą
  • Lokalizowanie i naprawa wycieków
  • Nauka spawania aluminium (proste spawanie)

Czego oczekujemy:

Nasz klient jest niewielką firmą, dlatego mile widziana umiejętność porozumiewania się w języku holenderskim.

  • Zamiłowanie do prac technicznych
  • Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • Gotowość do pracy w małym, 3-osobowym zespole
  • wlasne zakwaterowanie

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym zespole
  • Szkolenie z obszaru spawania aluminium
  • Długi okres zatrudnienia
  • Stawka: 16 euro na godzinę, bez zwrotu kosztów podróży

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.