Pracownik magazynu Waalwijk
Logistiek, Logistyka Nederlands, English Fulltime Uitzendwerk LBO Waalwijk € 14,50 Per uur

Szukasz pracy na pełny etat jako magazynier? To jest właśnie Twoja szansa! W celu rozbudowy naszego zespołu w Waalwijk poszukujemy od zaraz zmotywowanych współpracowników.

O firmie:

Młoda firma zajmującą się formowaniem wtryskowym w Waalwijk, która od 2011 roku pracuje z około 25 entuzjastycznymi pracownikami. Produkuje ona plastikowe produkty końcowe i półprodukty dla marek A (w tym Sunware i Unilever). Wraz ze swoimi kolegami (m.in. operatorami formowania wtryskowego & pracownikami montażu) będziesz tworzyć silny i zgrany zespół.

Jakie są obowiązki?

Jako pracownik magazynu będziesz miał różne zadania;

  • Załadunek i rozładunek ciężarówek przy użyciu elektrycznego wózka widłowego lub elektrycznego wózka paletowego
  • Podczas wykonywania tych czynności zajmujesz się również niezbędnymi zadaniami administracyjnymi
  • Zapewniasz, że towary przeznaczone do wysyłki znajdują się we właściwym miejscu
  • Dzięki Tobie surowce są zawsze we właściwym miejscu w hali surowców
  • Zarządzasz zapasem palet
  • Oprócz tego naturalnie dbasz o to, aby magazyn zawsze wyglądał w porządku.

Co Ci oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy przez 40 godzin tygodniowo. Godziny pracy to od 08:00 do 17:00;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz 24 dni urlopowe;
  • Program emerytalny, w którym składka jest w całości opłacana przez firme
  • Aktywne stowarzyszenie pracowników, które zapewnia rozrywkę obok pracy. Należą do nich kolacja świąteczna i letni grill.

Kiedy pasujesz do zespołu?

  • Jesteś dostępny przez 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku);
  • Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy. Czy posiadasz również certyfikat na reach trucka? Jeśli tak, to jest to zdecydowanie plus!
  • Jesteś zaznajomiony z systemami ERP;
  • Jesteś graczem zespołowym, potrafisz pracować samodzielnie i jesteś zmotywowany do pracy
  • Znasz biegle język holenderski lub angielski.

Zakwaterowanie i dojazd do pracy we własnym zakresie.

Nie czekaj! Dołącz do naszego zespołu i weź udział w fascynującej przygodzie w branży formowania wtryskowego.

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.