Logistyka English Fulltime Uitzendwerk LBO Tilburg € 12,60 Per uur

Czy szukasz dynamicznej i wyzwającej pracy w dziedzinie logistyki? Czy masz pasję do mody i chciałbyś pracować w renomowanej firmie odzieżowej? Jeśli tak, to ogłoszenie o pracę jako Orderpicker w naszej firmie w Tilburgu jest właśnie dla Ciebie!

Opis stanowiska:

Jako Orderpicker będziesz odpowiedzialny/a za zbieranie i przygotowywanie zamówień. Pracujesz w naszym nowoczesnym magazynie w Tilburgu, gdzie współpracujesz z entuzjastycznym zespołem, aby zapewnić, że naszym klientom zamówienia są realizowane szybko i precyzyjnie. Magazyn ten gromadzi bogatą kolekcję nowoczesnej odzieży dla mężczyzn i kobiet.

Do Twoich obowiązków należy między innymi:

  • Kompletowanie ubrań zgodnie z listą kompletacyjną.
  • Staranne pakowanie zamówień.
  • Sprawdzanie stanu magazynu i sygnalizowanie ewentualnych niezgodności.
  • Współpraca z kolegami z zespołu.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w logistyce: Poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze logistyki, zwłaszcza w kompletowaniu zamówień. Znajomość procesów magazynowych będzie dodatkowym atutem.
  • Pasja do mody: Jest to  firmą odzieżowa, dlatego cenimy pracowników, którzy mają zamiłowanie do mody i rozumieją potrzeby naszych klientów w tym obszarze.
  • Znajomość języka angielskiego: Z uwagi na międzynarodowy charakter firmy oraz potencjalną konieczność komunikacji zespołowej, oczekujemy, że kandydat będzie posługiwał się językiem angielskim na wystarczającym poziomie.
  • Dokładność i precyzja: W związku z tym, że naszym celem jest dostarczenie klientom zamówień szybko i precyzyjnie, oczekujemy, że kandydat będzie pracował z najwyższym stopniem dokładności i staranności.
  • Zdolność do pracy zespołowej: Nasz zespół jest kluczowy dla efektywnego funkcjonowania magazynu. Oczekujemy, że kandydat będzie gotów aktywnie współpracować z innymi członkami zespołu.
  • Wlasne zakwaterowanie i dojad do pracy

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia:

  • w tym grafik pracy od godziny 8:00 do 17:00.
  • Stawka godzinowa wynosi 12.60 euro.

Jeśli kiedykolwiek czułeś frustrację podczas pracy z niedokładnymi informacjami czy opóźnieniami w dostawach, ta praca jest doskonałą okazją, aby przełamać te trudności i dostarczyć klientom doskonałe doświadczenie zakupowe. Dzięki współpracy zespołowej i zaangażowaniu w procesy logistyczne, możemy razem stworzyć efektywną i zgrana ekipę. Dołącz do nas i wspólnie zadbajmy o satysfakcję naszych klientów!

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.