Magazynier / Operator Wózka Widłowego Tilburg
Logistyka Nederlands, English Fulltime Vast contract, Uitzendwerk LBO Tilburg € 13,57 Per uur

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja: Tilburg

Godziny pracy: Dzienne zmiany

Zespół: Niewielkie środowisko, głównie mówiące po niderlandzku, gdzie język angielski jest niezbędny. Znajomość angielskiego jest wiec konieczna.

Poszukujemy zmotywowanego pracownika logistyki, mającego doświadczenie w obsłudze wózków widłowych w magazynie. Jako część zespołu o ograniczonej liczbie osób, będziesz odpowiedzialny za efektywne i bezpieczne przemieszczanie towarów. Idealny kandydat potrafi komunikować się zarówno w języku niderlandzkim, jak i angielskim, oraz cechuje go zaangażowanie w pracę w dynamicznym otoczeniu.

Obowiązki:

  • Obsługa wózków widłowych do załadunku, rozładunku i przenoszenia towarów.
  • Współpraca z niewielkim zespołem w celu usprawnienia procesów magazynowych.
  • Zapewnienie przestrzegania standardów bezpieczeństwa i jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.
  • Dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego.
  • Elastyczne i proaktywne podejście do pracy.

Korzyści:

  • Wynagrodzenie: 13,57 euro za godzinę.
  • Zwrot kosztów podróży.
  • Możliwość zawarcia umowy po przepracowaniu 850 godzin u naszego klienta.
  • Możliwość dalszego doskonalenia poprzez Match Support.

Jak aplikować:

Skontaktuj się z Justyną, aby uzyskać więcej informacji i szybki start. Z niecierpliwością czekamy na Twój entuzjazm i zaangażowanie w wzmocnienie naszego zespołu!

Osoba kontaktowa: Justyna 06- 15632001

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.