KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO/ PRODUKCJA HOORNAAR
Produkcja, Logistyka Nederlands, English Fulltime Uitzendwerk LBO Hoornaar € 14,64 Per uur

Firma:

Nasz nowy kontrahent znajdujący sie w Gorinchem jest  producentem paszy dla zwierząt.

Obecnie szukamy dla nich kandydata na stanowisko pracownik produkcji/ kierowca wózka widłowego typu heftruck.

Obowiązki:

  • prace produkcyjne, porządkowe, operator maszyny
  • jazda wózkiem widłowym typu heftruck
  • załadunek/rozładunek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w produkcji oraz jako kierowca typu heftruck
  • uprawnienia holenderskie na wózek widłowy typu heftruck
  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • własne zakwaterowanie oraz własny dojazd do pracy

Co oferujemy:

  • praca długoterminowa w małym teamie
  • praca na 1 zmianę
  • dofinansowanie za dojazd do pracy
  • cotygodniowe wypłaty