Logistyka + administracja Breda
Logistyka, Administracja Nederlands, English Fulltime Uitzendwerk LBO Breda € 14 - € 15 Per uur

Ogłoszenie o Pracy: Poszukujemy Superbohatera Logistyki Wewnętrznej!

Dział: Produkcja

Lokalizacja: Breda

Cel Stanowiska: zarządzanie lokalizacją

Nasz klient specjalizuje się w wysokiej jakości usługach obróbki powierzchniowej. Oferuje kompleksowy pakiet opcji, w tym piaskowanie, metalizację i chemiczne przygotowanie powierzchni, zapewniając także obróbkę dla produktów o wadze do 5 ton i wymiarach do 12500x2750x2750 mm.

Zakres Obowiązków:

  •  Kontrola ilościowa dostarczonych proszków.
  •  Przetwarzanie dostarczonych proszków w systemie.
  •  Zarządzanie lokalizacją skrzynek
  •  Prawidłowe rejestrowanie zużycia i aktualnego stanu zapasów.
  •  Przygotowywanie powłok proszkowych zgodnie z planem dziennym do odpowiedniej linii produkcyjnej.
  •  Przetwarzanie powłok proszkowych z poprzedniego dnia produkcyjnego i ich umieszczanie z powrotem na miejscu.
  •  Wsparcie podczas urlopów lub nieobecności kierowcy wózka widłowego.
  •  Dbanie o ogólny porządek i czystość.
  •  Komunikacja odchyleń w zapasach z Kierownikiem Operacyjnym/planistą.
  •  Komunikacja odchyleń w dostawie z Kierownikiem Operacyjnym/planistą.

Główne Obowiązki:

  •  Zapewnienie zgodności systemu i stanów magazynowych.

Uprawnienia:

  •  Planowanie prac.
  •  W przypadku odchyleń kontakt wewnętrzny z biurem zarządzania/księgowością.
  •  Dostęp do administracji zapasów i planowania.
  •  Komunikacja z pracownikami odpowiedzialnymi za powłoki proszkowe w sprawie stanu zwrotów do magazynu.

Profil:

  •  Ukończone średnie wykształcenie lub funkcjonowanie na równoważnym poziomie dzięki zdobytemu doświadczeniu.
  •  Dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
  •  Dokładność i precyzja.
  •  Koleżeńskość i gotowość do współpracy w zespole.
  • Wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.