Operator 2 zmiany Tilburg
Produkcja English Fulltime Uitzendwerk LBO Tilburg

Wakat w fajnym miejscu pracy w Tilburgu, które nazwiemy "Eko-Super Plus miejscem"! Nasz klient ma super pomysł, jak poprawić branżę napojów! Chce dać ludziom możliwość robienia fajnych napojów w domu, żeby było super! A przy okazji pomaga zmniejszyć śmieci z plastiku na całym świecie.

Tu panuje fajna atmosfera pracy - wszyscy są różni, ale razem tworzymy super zgraną paczkę!  W tej firmie każdy może pokazać, co potrafi, odnieść sukces i naprawdę coś zmienić.

Teraz szukamy super Osoby do działu retestacji, która lubi wyzwania!

O dziale:

Dział retestacji jest zupełnie osobny od reszty działów. Główną praca jest sprawdzanie, czy cylindry CO2 są dobre i bezpieczne, żebyśmy mogli je spokojnie używać.

Główna praca dla Operatora to obsługa sprzętu do retestowania i robienie prostych prac biurowych. Będziesz też sprawdzać jakość inspekcji, robić testy i zapisywać wyniki.

Twoje obowiązki:

  • Robienie testów, żebyśmy mieli pewność, że produkty są super
  • Pisanie raportów o testach
  • Poprawianie wpisywania danych, żeby wszystko było jak trzeba
  • Znajdowanie cylindrów, które zostały przetestowane i mogą być używane do produkcji
  • Robienie testów i znajdowanie cylindrów, które nie są dobre
  • Przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:

  • Umiejętność liczenia i podstawowa znajomość komputera
  • Angielski: Wystarczy, że umiesz porozumiewać się na poziomie podstawowym
  • Dobry wzrok
  • Umiejętność długotrwałego stania
  • Wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy

    Nasza oferta:

    • Praca na pełen etat/2 zmiany
    • Fajne stawki, które zależą od twojego doświadczenia
    • Premia za dobrą prace
    • Dodatek na podróże (pokrywamy koszty do 30 km do pracy)
    • Darmowe urządzenie do gazowania wody i wymiana cylindrów CO2 za darmo, a do tego zniżki na nasze produkty
    • Fajne imprezy firmowe: letnie i bożonarodzeniowe przyjęcia, prezenty wielkanocne, aktywności związane z Dniem Króla itp.
    • Przyjazna, rodzinna atmosfera pracy z ludźmi z 30 różnych krajów w Tilburgu

Jesteś świadomy/a problemów ze środowiskiem i chcesz pracować w miejscu, które stara się coś zmieniać? No to czekamy na Ciebie! Nasz rozwój i sukces zależą od osób takich jak Ty!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz do nas maila: maja@matchsupport.eu