Malarz proszkowy Breda
Produkcja English Fulltime Uitzendwerk LBO Breda € 14 Per uur

Opis firmy:

Nasz klient to wiodąca firma zlokalizowana w Bredzie, specjalizująca się w nakładaniu powłok proszkowych na różne produkty. Skupia się na jakości i zadowoleniu klienta, dążąc do przekraczania oczekiwań. Obecnie poszukujemy zmotywowanej i chętnej do nauki osoby, aby wzmocniła  zespół jako malarz proszkowy.

Opis stanowiska:

Jako malarz proszkowy będziesz odpowiedzialny za nakładanie powłok proszkowych na różne metalowe części. Będziesz szkolony, aby opanować cały proces od A do Z, włączając w to przygotowanie powierzchni do pokrycia, aplikację powłoki proszkowej i dbanie o dokładne wykończenie. Będziesz współpracować z doświadczonym zespołem, aby dostarczyć wysokiej jakości produkty naszym klientom.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie powierzchni metalowych do pokrycia poprzez czyszczenie i szlifowanie.
  • Nakładanie powłoki proszkowej zgodnie z wymaganiami i instrukcjami.
  • Dokładna kontrola jakości procesu pokrywania i końcowego produktu.
  • Utrzymywanie czystego i bezpiecznego środowiska pracy.
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia planów produkcyjnych i terminów.
  • Chęć nauki nowych umiejętności i rozwoju w dziedzinie.

Wymagania:

  • Brak konieczności posiadania określonego wykształcenia, ale doświadczenie w podobnej roli będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.
  • Precyzja i dbałość o szczegóły.
  • Zespół z umiejętnościami komunikacyjnymi.
  • Fizyczna zdolność do pracy w środowisku produkcyjnym i obsługi cięższych materiałów, jeśli to konieczne.
  • Gotowość do pracy na zmiany, jeśli to konieczne.
  • Wlasne zakwaterowanie
  • Jezyk angielski lub holenderski

Co oferujemy:

  • Wyzwanie w dynamicznej firmie.
  • Możliwość szkoleń i rozwoju.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkowymi korzyściami.
  • Przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole.
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy w branży pokryć.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy i chciałbyś się uczyć i rozwijać jako Malarz proszkowy, zapraszamy do aplikowania.

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.