Operator kabiny piaskującej
Produkcja English Fulltime Uitzendwerk LBO Oosterhout

Firma:

Z ponad 100 000 ton wysokiej jakości ciężkich płyt stalowych w magazynie, nasz klient jest hurtowym dystrybutorem oraz centrum usług stalowych, specjalizującym się w dostawie gorącowalcowanych ciężkich płyt węglowych (kwarto) oraz profilowanych części przez ponad  40 lat. Oferują standardowe oraz specjalne cięcie tlenowe i plazmowe płyt na wymiar dla klientów z branży produkcji konstrukcji morskich i offshore, budownictwa stalowego i żurawiowego, przemysłu urządzeń ciśnieniowych, maszyn ciężkich oraz sprzętu drogowego.

 Obowiązki operatora:

  • nakładanie oraz ściąganie elementów stalowych z rolek za pomocą magnesów oraz ręcznie
  • uruchamianie maszyny miedzy innymi: ustawianie prędkości, opuszczanie szczotek, napełnianie śrutu do maszyny, opróżnianie worków
  • opisywanie zamówień
  • naklejanie naklejek
  • mile widziane doświadczenie obsługi wózka heftruck (dodatkowe obowiązki)

 Oczekiwania:

  • chęć nauki do obslugi kabiny piaskujacej
  • chęć pracy w otoczeniu produkcyjnym gdzie odbywa sie obróbka stali
  •  własne zakwaterowanie i transport do pracy

 Co Oferujemy:

  • długoterminowa praca w niewielkim zespole
  • przyjazna atmosfera
  • godziny pracy pon- czw 7:00- 15:45, piątek 7:00- 14:45, możliwość pracy w soboty

Skontaktuj się po więcej informacji i dołącz do naszego zespołu

 06- 15632001

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.