Kierowca Wózka Widłowego - Kierowca terminalu
Logistyka English Fulltime Uitzendwerk LBO Moerdijk € 15 Per uur

Lokalizacja: Moerdijk

Stanowisko: Kierowca Wózka Widłowego (typ Heftruck) z kombinacją funkcji Rangeerder

Stawka: 15 euro/godzina + zwrot kosztów podróży

7:00-16:000

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego typu Heftruck
  • Wykonywanie funkcji Raneeerdera (jazda ciężarówką po terenie firmowym)
  • Praca  w Moerdijk 7:00-16:00

Wymagania:

  • Doświadczenie jako kierowca wózka widłowego
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Prawo jazdy kategorii B

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV na justyna@matchsupport.eu lub zadzwoń pod numer (06) 15 63 20 01

Dołącz do naszego dynamicznego zespołu już dziś!