PRACOWNIK PRODUKCJI/ PAKOWANIE CZEKOLADY
Produkcja Nederlands, English Fulltime Uitzendwerk LBO Hilvarenbeek € 14,97 - € 16,50 Per uur

Lokacja: Hilvarenbeek/ Esbeek

Firma:

Producent wyrobow czekoladowych

Obowiązki:

Poszukujemy zarówno mężczyzn jak i kobiet do różnorodnych zadań: pakowanie czekolady, nakładanie składników, ubijanie czekolady z form, itp. Pracujesz razem jako zespół, aby wykonać wszystkie produkty zgodnie z wymaganiami klienta.

Oczekiwania:

  • masz aktywną postawę i jesteś chętny do nauki
  • czujesz się odpowiedzialny za swoją pracę
  • odważnie podejmujesz inicjatywę i jesteś koleżeński
  • znasz język niderlandzki lub angielski.

Co oferujemy:

  • gwarantowane godziny
  • prace w miłej atmosferze
  • Praca od poniedzialku do piatku od 8:00-16:30
  • 36 godz tyg
  • €14.97, po 3 miesiacach €16.09

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.