PRACA NA STANOWISKU ŚRUTOWNIK/OPRYSKIWACZ WASPIK
Technika Po Polsku Fulltime Vast contract, Uitzendwerk LBO Waspik € 13 - € 15 Per uur

Firma:

Firma koncentruje się na projektach antykorozyjnych dla wielu różnych gałęzi przemysłu, takich jak budowa zbiorników i przemysł stalowy, przemysł petrochemiczny, budowa dróg i szlaków wodnych, budownictwo komunalne, przemysł stoczniowy i energetyczny.

Obowiązki:

Podczas pracy jako śrutownik będziesz głównie usuwał osady w celu przygotowania powierzchni do obróbki. Do obróbki strumieniowo-ściernej stosuje się różne techniki, w tym niskociśnieniową, wysokociśnieniową i ultra wysokociśnieniową. W zależności od zadania, zastosujesz wymaganą technikę.  Po zakończeniu obróbki strumieniowo-ściernej następuje obróbka powierzchni poprzez spryskiwanie. W rzeczywistości zastosujesz warstwę ochronną na powierzchni, dzięki czemu jest ona dobrze chroniona przed rdzą i zmatowieniem.

Oczekiwania:

  • masz doświadczenie w obróbce strumieniowo-ściernej i natryskowej
  • nie masz problemów z pracą w ograniczonych przestrzeniach
  • jesteś prawdziwym poszukiwaczem wyzwań
  • czujesz się odpowiedzialny za pracę, którą wykonujesz
  • posiadasz dobrą znajomość języka holenderskiego lub angielskiego

Co oferujemy:

  • zabawna i zróżnicowana praca
  • praca na zmiany dzienne z możliwością pracy w nadgodzinach
  • miły zespół współpracowników
  • możliwość, że zostaniesz przejęty przez klienta
  • możliwość dalszego rozwoju i wzrostu
  • dobre wynagrodzenie według malarzy CAO
  • zwrot kosztów podróży

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.