Pracownik pralnii RIJEN
Productie Po Polsku Fulltime Uitzendwerk LBO Rijen € 13,27 Per uur

Witamy w Firmie w Rijen!

Czy zawsze marzyłeś o pracy w nowoczesnej pralni, gdzie codziennie czekają na Ciebie różnorodne i ekscytujące zadania? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Obowiązki:

Stanowisko Pracownika Oddziału Skanowania i Pakowania: Dołącz do naszego dynamicznego zespołu, gdzie będziesz skanować i pakować ubrania do kontenerów. Praca wymaga skupienia, precyzji i zmysłu obserwacji. Twój wkład jest kluczowy dla efektywnej pracy oddziału!

Stanowisko Obsługi Magla i Składania Ubran: Jeśli preferujesz pracę z maglami i masz talent do składania ubrań, to ta rola jest dla Ciebie! Twój udział w procesie przygotowywania ubrań do prania sprawi, że każdy detal będzie perfekcyjny.

Godziny Pracy:

  • 8:00 - 17:00, idealne dla osób pracujących na pełny etat. Dla tych na pół etatu - elastyczne godziny do ustalenia!
  • Pełny etat: 40 godzin tygodniowo
  • Możliwość pracy na pół etatu, do uzgodnienia z nami!

Szybki Start: Rozpocznij pracę już teraz! Dostępne stanowiska nie są jedynie na okres świąteczny – oferujemy długotrwałe zatrudnienie.

Język Angielski nie jest wymagany!

Dołącz do naszej fantastycznej ekipy, gdzie praca staje się pasją, a Twoje umiejętności są doceniane.

- Wymagane tylko wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Nie czekaj!

Aplikuj już teraz i zacznij nową przygodę zawodową z nami!