Produkcja i wozek heftruck Tilburg Noord
Produkcja, Logistyka English Fulltime Uitzendwerk LBO Tilburg Noord € 13,27 Per uur

Dołącz do naszej zielonej rodziny w Tilburg Noord!

Czy jesteś gotów na ekscytującą przygodę z recyklingiem plastiku? Szukamy energicznej stonogi, która kocha pracę na świeżym powietrzu i nie boi się podjąć wyzwań, w tym jazdy na wózku widłowym!

Obowiązki:

  • Praca na terenie firmy zajmującej się recyclingiem plastiku.
  • Zdolność obsługi wózka widłowego (brak certyfikatu? Nie martw się, zapewnimy darmowy kurs!).

Godziny pracy:

  • Zmiana dzienna, stabilne godziny, abyś mógł/mogła lepiej planować swoje codzienne życie.

Stawka:

  • 13,27 euro na godzinę.

Certyfikat :

  • Odwaga do jazdy na wózku widłowym? To fantastycznie! Jeśli nie masz jeszcze certyfikatu, zapiszemy cię na bezpłatny kurs.

Język:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

Atmosfera:

  • Przyjazna firma, ludzie pełni pozytywnej energii i gotowi do współpracy.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie praca to nie tylko obowiązek, ale także ekologiczna misja! Odkryj nowe możliwości i rozwijaj się razem z nami!

Aplikuj już dziś, wyślij CV na adres: recruitment@matchsupport.eu

Do zobaczenia w naszym zielonym świecie recyklingu!