Kierowca wózka widłowego (na zewnątrz) Moerdijk
Logistyka Nederlands, English Fulltime Uitzendwerk LBO Moerdijk € 14,80 Per uur

O firmie:

Nasz nowy klient jest renomowanym hurtownikiem nawozów mineralnych dla sektora rolniczego. Z ponad 150-letnim doświadczeniem jest wiodącym graczem w dzisiejszym handlu nawozami w Europie Zachodniej. W celu wzmocnienia ich zespołu logistycznego poszukujemy doświadczonego i zmotywowanego kierowcy wózka widłowego na zewnątrz.

Opis stanowiska:

Jako Kierowca Wózka Widłowego na Zewnątrz będziesz odpowiedzialny za efektywne i bezpieczne przemieszczanie towarów na naszym terenie zewnętrznym. Zajmujesz się załadunkiem i rozładunkiem nawozów, umieszczaniem towarów we właściwym miejscu oraz utrzymaniem porządku na powierzchni magazynowej. Ponadto współpracujesz z kolegami, aby zapewnić płynny przepływ procesów logistycznych

Obowiązki:

  • Załadunek i rozładunek nawozów przy użyciu wózka widłowego
  • Przenoszenie towarów na terenie zewnętrznym
  • Precyzyjne umieszczanie towarów w wyznaczonych miejscach
  • Sprawdzanie otrzymanych towarów i sygnalizowanie ewentualnych nieprawidłowości
  • Utrzymywanie bezpiecznego i uporządkowanego środowiska pracy

Profil:

  • Doświadczenie jako kierowca wózka widłowego, preferowana praca na zewnątrz
  • Ważne uprawnienia na wózek widłowy
  • Precyzyjność i dokładność w pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomosc komunikatywna jezyka Angielskiego
  • Elastyczne podejście i gotowość do pracy w nadgodzinach, jeśli to konieczne
  • Wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy

Co oferujemy:

  • Wyzwania związane z pracą w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne świadczenia dodatkowe, Euro 14,80 na godzine plus zwrot kosztow podrozy
  • Zrot kosztow dojazdu
  • Praca tylko na jedna zmiane dzienna

Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

Czy jesteś doświadczonym Kierowcą wózka widłowego na zewnątrz, który chce dołączyć do naszego zespołu logistycznego? Czekamy na Twoje podanie!

justyna@matchsupport.eu

06- 15632001