Kolorysta Raamsdonksveer
Produkcja Nederlands Fulltime Uitzendwerk LBO Raamsdonksveer € 15 Per uur

Dołącz do Naszego Zespołu! Poszukiwany Specjalista ds. Drewnianych Oklein!

Raamsdonksveer koło Bredy

Jesteśmy ekspertami w produkcji wysokiej jakości drewnianych oklein, oferując innowacyjne produkty na całym świecie przez ponad 30 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu dekoracyjnych powierzchni, utrzymując naturalny wygląd przy użyciu ponad 100 rodzajów drewna.

Obowiązki:

  •  Osiąganie doskonałego koloru naszych okleinnych płyt i LignaPal za pomocą nowoczesnych maszyn i skanerów.
  •  Mieszanie pigmentów i barwników, zapewniając precyzyjny kolor bejcy na linii barwienia.
  •  Opracowywanie nowych kolorów i efektów w naszym dobrze wyposażonym laboratorium.
  •  Zarządzanie aspektami związanymi z kolorem w różnych liniach produkcyjnych.
  •  Administrowanie wykończeniem produktu, tworzenie biblioteki kolorów i produkcja próbek na żądanie.

Kwalifikacje:

  •  Doświadczenie w mieszaniu/dostosowywaniu kolorów w środowisku przemysłowym.
  •  Afiniczność do branży przetwórstwa drewna.
  •  Dobra znajomość języka niderlandzkiego (mówionego i pisanego).
  •  Samodzielność, proaktywne podejście i praktyczne podejście do pracy.
  •  Elastyczność, gotowość do pracy w razie potrzeby i udział w produkcji.
  •  Własne zakwaterowanie

Co oferujemy:

  •  Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od stanowiska i doświadczenia.
  •  Pełny etat (37,75 godziny/tydzień) w standardowych godzinach pracy.
  •  Korzystaj z przyjemnej atmosfery w naszej nieformalnej firmie.
  • Praca na dlugi okres czasu