Pracownik logistyczny
Logistyka English Fulltime Uitzendwerk LBO Breda € 13,58 Per uur

Firma:

Nasz klient to dynamiczna firma z Bredy, która przygotowuje się do ekscytującej przeprowadzki na nową lokalizację. Aby ten proces przebiegł sprawnie, szukamy zmotywowanych i pracowitych osób, które chcą wzmocnić nasz zespół w tym okresie przejściowym.

Opis stanowiska:

Jako pracownik logistyczny będziesz kluczowym elementem naszego zespołu podczas okresu przeprowadzki. Twoje obowiązki będą obejmować m.in. prowadzenie elektrycznych wózków paletowych , załadunek palet na wózek z elektryczną pompą (wymagane pewne doświadczenie) oraz wykonywanie innych prac pomocniczych, w tym możliwe ręczne rozładunki kontenerów. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu wózków wysokiego składowania, jest to dodatkowy atut, ale nie jest wymagane.

Czego oczekujemy:

  • Elastyczności: Nie masz mentalności 9-5 i jesteś gotowy pracować długie dni, przewidywane są dni trwające nawet do 12 godzin. Choć nie możemy nikogo zmusić, doceniamy pracowników, którzy są gotowi podjąć to wyzwanie.
  • Aktywnego podejścia: Zauważasz pracę i chętnie robisz krok więcej, aby zapewnić, że wszystko idzie gładko.
  • Niezawodności: Musimy móc polegać na twojej obecności w tym okresie, więc ważne jest, abyś był niezawodny.
  • Dostępność: Może zdarzyć się, że będziesz musiał(a) pracować w święta takie jak 1, 9 i 20 maja, oraz w różne soboty i/lub niedziele. Choć nie jest to obowiązkowe, docenimy twoją dostępność w tych dniach.
  • Wlasne zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • Jezyk angielski (B1)

Masz doświadczenie w logistyce, jesteś elastyczny i gotowy na wyzwanie? Aplikuj teraz, przesyłając swoje CV i krótkie podanie motywacyjne na adres justyna@matchsupport.eu

 Czekamy na twoje zgłoszenie!