Operator Maszyn 2 zmiany
Produkcja Nederlands, English Fulltime Uitzendwerk LBO Bladel

O Firmie :

Nasz klient to wszechstronna grupa specjalistycznych drukarni zlokalizowanych w Holandii, Belgii, Niemczech i Danii. Wspólnie oferuja kompleksowy pakiet samoprzylepnych etykiet i elastycznych rozwiązań opakowaniowych.

Opis stanowiska:

Jako Operator Maszyn będziesz odpowiedzialny za ustawianie, regulowanie, obsługę i konserwację złożonych maszyn do produkcji produktów graficznych.

Kontrolujesz wyniki produkcji i sygnalizujesz odstępstwa od norm jakościowych.

Dodatkowo monitorujesz normy, jakość i terminowość dostaw.

Twoim zadaniem jest zapewnienie terminowej produkcji zamówień dla naszych klientów oraz poprawna administracyjna obróbka wyprodukowanych produktów graficznych.

Ważna jest komunikacja z kolegami z pracy i przełożonymi na temat postępu procesu, statusu zamówień i ewentualnych uwag. Podczas zmiany zmian dbasz o właściwe przekazanie obowiązków.

Wymagane umiejętności:

  • Entuzjazm
  • Chęć do nauki
  • Praktyczne podejście do pracy
  • Samodzielność
  • Dokładność
  • Jezyk angielski lub holenderski

Co oferujemy:

  • Pełnoetatowa i wymagająca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zaangażowany i profesjonalny zespół w przyjaznej atmosferze.
  • Duże możliwości rozwoju osobistego i szkoleń wewnętrznych.
  • Otwarta i przyjazna atmosfera pracy, gdzie elastyczność, jakość i szybkość dostaw są kluczowe.
  • Wynagrodzenie zgodne z rynkiem z dodatkiem za pracę zmianową.
  • Poranna zmiana trwa 5 dni, a wieczorna 4 dni, co oznacza, że Twój weekend zaczyna się w czwartek wieczorem.

Persoonsgegevens

Motivatiebrief

Contactgegevens

CV

Dé vacature niet gevonden?

Ontvang de nieuwste vacatures per mail of stuur een open sollicitatie.