Produkcja Po Polsku Fulltime Uitzendwerk LBO Waalwijk € 2.700 - € 3.000 Per maand

Firma:

Firma, z siedzibą w Waalwijk, jest renomowanym producentem nowoczesnych i funkcjonalnych wyrobów z tworzyw sztucznych, takich jak pojemniki i skrzynki.

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko kierownika produkcji, która będzie odpowiedzialna za skuteczne zarządzanie zespołem produkcyjnym.

Kierownik będzie nadzorować 21 pracowników, w tym 18 operatorów maszyn i 3 liderów zespołów, pracujących na 3 zmiany.

Planowane jest rozszerzenie zespołu na 5 zmian w przyszłości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w systemie dziennym, zapewniając ciągłość nadzoru nad produkcją.

Główne obowiązki obejmują:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami produkcji, zapewniając efektywność i wysoką jakość wyrobów.
  • Koordynacja działań zespołu w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych.
  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych oraz ocen pracowniczych.
  • Monitorowanie wskaźników wydajności produkcji
  • Raportowanie postępów i problemów związanych z produkcją.

Kultura firmy:

  • W firmie stawia sie na profesjonalizm, ale również na atmosferę otwartości i współpracy. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazne warunki pracy.

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne w językach: polski, niderlandzki lub angielski.
  • Zrozumienie różnic kulturowych oraz umiejętność budowania relacji międzykulturowych.
  • Umiejętność motywowania zespołu oraz podejmowania szybkich decyzji w środowisku produkcyjnym.

Zainteresowanie:

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i jesteś zainteresowany/a tą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: maja@matchsupport.eu.