Pracownik k/m Sortownie brudnego prania
Produkcja Po Polsku Fulltime Uitzendwerk LBO Rijen € 13,68 Per uur

Rodzaj pracy: Pełny etat, praca na jedną zmianę

Godziny pracy: 8:00 -17:00

 Opis stanowiska:

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu jako pracownik sortowni prania w nowoczesnej pralni. W pralni obsługujemy różnorodne produkty, w tym pościel, ręczniki oraz inne tekstylia domowe. Szukamy osoby, która podejmie wyzwanie pracy w nowoczesnym środowisku pralniczym oraz ma umiejętności organizacyjne i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Obowiązki:

  • Sortowanie różnych rodzajów prania, takich jak pościel, ręczniki, według kategorii i wymagań klienta.
  • Przygotowywanie prania do prania przemysłowego, stosując odpowiednie środki czyszczące i techniki, aby zapewnić najwyższą jakość usługi.
  • Monitorowanie procesu prania oraz dbanie o zachowanie odpowiednich parametrów temperatury i czasu, aby zapewnić skuteczne i bezpieczne pranie.
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynności procesu pralniczego i spełnienia wymagań klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w pralni będzie mile widziane, ale nie jest wymagane.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.
  • Gotowość do nauki i doskonalenia się w obszarze pracy pralniczej.
  • Język angielski nie jest wymagany.

Co oferujemy:

Praca na długi okres.

  • Praca w małym, zgranym zespole.
  • Możliwość nauki obsługi maszyn do prania, które są programowane, dla osób lubiących wyzwania.

Aplikacja:

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail recruitment@matchsupport.eu